Понеделник, 12 Февруари 2018    PDF Печати Е-пошта
Сите на ПРОТЕСТ на 27 февруар во 18часот пред Мисијата на Европската Унија

111Сите на ПРОТЕСТ на 27 февруар во 18 часот пред Мисијата на Европската Унија

_Од име на Војводите
_Од име на АСНОМ ците
_Од име на Ветераните
_Од име на секој патриот
_Од име на ВМРО ДПМНЕ
_Од име на здруженија,
партии, групации
_Од име на ДИЈАСПОРАТА

Да излеземе на протест во
одбрана на име,нација,
историја,црква,унитарност
и слобода за притворените
и против нелегалниот избор на претседател на собрание и со превара
избрана власт која веќе
заличува на Хунта.

Ги повикувам сите
Опш.Комитети да се
приклучат на 27 фев.
ДА ЈА СПАСИМЕ НАШАТА
ЗАРОБЕНА МАКЕДОНИЈА

Ljupco HristovskiЉупчо Христовски

 

На прво место

News image

Бродот што тоне не е место за забава- масовна операција за напуштање на Заев

Бродот што тоне не е место за забава- масовна операција за напуштање на Заев

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ И НЕГОВАТА ДУХОВНО-НАЦИОНАЛНА И ЦРКОВНА МИСИЈА ВО ТАТКОВИНАТА (26)

ПРЕД МОШТИТЕ НА ГРОБОТ НА СВЕТИ КИРИЛ ВО БАЗИЛИКАТА „СВ....

Култура и туризам

News image

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ       

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (9)

ВРСКАТА НА ХИПЕРБОРЕЈЦИТЕ (СЕВЕРЦИТЕ) ВО СВЕТОТ (ДЕЛ II) 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.