Среда, 05 Декември 2018    PDF Печати Е-пошта
ТРАМП НА СОРОС МУ ЈА СКРОИ КАПАТА - КОЈ ТИ ДАДЕ ДОЗВОЛА ДА СЕ МЕШАШ ВО САМОСТОЈНА МАКЕДОНИЈА

altТРАМП НА СОРОС МУ ЈА СКРОИ КАПАТА - КОЈ ТИ ДАДЕ ДОЗВОЛА ДА СЕ МЕШАШ ВО САМОСТОЈНА МАКЕДОНИЈА

Претседателот на САД одкако ги доби изборите започна борба против длабоката држава и во САД но и насекаде каде што во Светот имаат инсталирано келии.

За разлика од многуу други Американски претседатели Трамп не отвори војна како неговите предходници баш напротив води борба против бирократијата и психопатите како Џорџ Сорос кој трошеле пари од американските граѓани за да се мешаат во Внатрешните работи на Самостојни и суверени Земји.

Трамп исто така најави и беспоштедна борба за криминалте на Сорос и компанија кој се мешале во Внатрешните работи на Македонија.

https://mkvesti11.blogspot.com/2018/12/blog-post_22.html?fbclid=IwAR2Oqnb8cHStXKCeinC6hZ9R_NednSUmU0hCmdtXxd3GRuMllvB_wklPpnI

 

На прво место

News image

Директорот на Скопската зоолошка до иселениците: Никогаш да не се вратите

Директорот на Скопската зоолошка до иселениците: Никогаш да не се вратите

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ И НЕГОВАТА ДУХОВНО-НАЦИОНАЛНА И ЦРКОВНА МИСИЈА ВО ТАТКОВИНАТА (26)

ПРЕД МОШТИТЕ НА ГРОБОТ НА СВЕТИ КИРИЛ ВО БАЗИЛИКАТА „СВ....

Култура и туризам

News image

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ       

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (9)

ВРСКАТА НА ХИПЕРБОРЕЈЦИТЕ (СЕВЕРЦИТЕ) ВО СВЕТОТ (ДЕЛ II) 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.