Вторник, 12 Март 2019    PDF Печати Е-пошта
Силјановска Давкова: Следните избори се референдум против Заевизмот
Силјановска Давкова: Следните избори се референдум против Заевизмот, јас имам интегритет, тие немаат знаење и не држат до збор

Силјановска Давкова: Следните избори се референдум против Заевизмот, јас имам интегритет, тие немаат знаење и не држат до збор

Страдаат од Заевизам, менуваат ставови и никој не може сериозно да ги сфати, сега почнаа да не срамат на меѓународна сцена, како за „традициите„ на Холокаустот, истакнува кандидатката за претседател, Гордана Силјановска Давкова.

-Јас сум сериозен меѓународен експерт, и на Обединетите Нации и на ОБСЕ и на Совет на Европа. Имам и интегритет и почитување. Тие немаат ни знаење, ни умешност, ниту се држат до збор. Следните избори се референдум против Заевизмот. За да ги поразиме овие дилетанти ширете ги моите ставови во средби со ваши пријатели и познаници, затоа што нам ни треба веднаш, порача таа.

Нејзиниот говор за однесувањето и ставовите на Никола Димитров и Стево Пендаровски, слушнете го во видеото во продолжение.

https://www.facebook.com/kandidat.za.pretsedatel/videos/298092504215389/

 

На прво место

News image

Бродот што тоне не е место за забава- масовна операција за напуштање на Заев

Бродот што тоне не е место за забава- масовна операција за напуштање на Заев

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ И НЕГОВАТА ДУХОВНО-НАЦИОНАЛНА И ЦРКОВНА МИСИЈА ВО ТАТКОВИНАТА (26)

ПРЕД МОШТИТЕ НА ГРОБОТ НА СВЕТИ КИРИЛ ВО БАЗИЛИКАТА „СВ....

Култура и туризам

News image

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ       

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (9)

ВРСКАТА НА ХИПЕРБОРЕЈЦИТЕ (СЕВЕРЦИТЕ) ВО СВЕТОТ (ДЕЛ II) 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.