Вторник, 25 Јуни 2019    PDF Печати Е-пошта
Тања Каракамишева: Уште не сте виделе ни 1/8 од Заев – допрва следува она најважното

Karakamiseva

,,Кај и да е, Заев ќе го стигне типов од Брунеи. Па што, му се може, никој не му пречи, ниту му се спротивставува! Широко му поле!

Му било сон на Заев како малечок да биде реформатор на судството-си се самопрогласи, сонувал да биде министер за финансии, пак си се самопрогласи.

Сите соништа во животот си ги остварува. Сонувал цела државна каса да му е дома, ете му се оствари сонот! Власта корумпира, апсолутната власт, апсолутно корумпира!

Мислевте дека видовте се од Заев? Уште не сте виделе ни 1/8. Допрва следат шоковите. Целосна концентрација на моќта во рацете на Заев.”

 

На прво место

News image

Никола Груевски: Секој министер треба да знае што зборува, доколку сака народот да го смета за сериозен

Никола Груевски: Секој министер треба да знае што зборува, доколку сака народот да го смета за с...

Историја

News image

Македонскиот етнос и етногенезата на Македонските династии

Краток опис на античката историјата за Македонија и нејзиното име

Иселеници

News image

ОМД: Венецијанската комисија и официјално против законот за јазици

ОМД: Венецијанската комисија и официјално против зако...

Култура и туризам

News image

Брсјаци и Мијаци

Брсјаци и Мијаци, двете најсочувани племиња на нашата територија, вечните ривали но сепак најдобри...

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (39)

ОЛИМПИСКИОТ ПАНТЕОН ВО ПАНОНИЈА -III ДЕЛ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.