Недела, 22 Септември 2019    PDF Печати Е-пошта
Тања Каракамишева: НИШТОВНО ИМ Е СЕ!

Tanja Karakamiseva

Тања Каракамишева: НИШТОВНО ИМ Е СЕ!

1.Нелегални им се сите одлуки потпишани од пратеникот Џафери
2.Дополнително одлуката со која ја започнаа постап.за промена на Уставот ја донесоа со 80,а не со 81 пратеник.
Тоа што на крајот гласаа 81 пратеник не ја покри НЕЛЕГАЛНОСТА НА ИЗМЕНИТЕ!

СЕ ЌЕ ВИ СРУШИМЕ!

Самиот факт што честитките за промената на името ни дојдоа исклучиво од странски претставници со мандат најмногу до мај и од една искезена наказа со истечен мандат Е УШТЕ ПОГОЛЕМ МОТИВ ЗА ПОЧЕТОК НА НОВА БОРБА ЗА МКД!

Кариеристите на заминување и 81 домашен предавник се МИНАТО!

МАКЕДОНИЈА ВЕЧНА!

 

На прво место

News image

ВМРО-ДПМНЕ има поддршка да формира Влада

Муцунски после завршената посета на Брисел: ВМРО-ДПМНЕ има поддршка да формира Влада која ќе го за...

Иселеници

News image

КРЕАТИВНОСТА МИ ЈА ПОЛНИ ДУШАТА

Разговор со Лара Мабеи која ја игра главната улога во „Баб...

Култура и туризам

News image

ИЗРАЕЛ - ВЕТЕНАТА БИБЛИСКА ЗЕМЈА (12)

ЕРУСАЛИМ - ГРАДОТ НА ВЕЧНОСТА

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (31) I ДЕЛ

МИТОЛОШКА И ТЕОНИМСКА ОНОМАСТИКА НА ПАНОНИЈА

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.