Понеделник, 20 Јануари 2020    PDF Печати Е-пошта
Тања Каракамишева - ЗАЕВ, СЕГА ПОЈАСНО ТИ Е?

50436393 2151264591624099 3465203618985017344 nСтатус на Тања Каракамишева:

Толку многу ги болат и гледаат опасност во моите ставови штом од петни жили се обидуваат да ме нападнат час преку партија, час лично.

Тања Каракамишева: Заев не сака, ниту може да разбере дека не сум член на ниту една партија, не застапувам/не сум гласноговорник на партиски ставови, ниту сум десна рака на Мицкоски.

Тања Каракамишева-Јовановска е загрижена Македонка, професор по право од Македонија која се бори против геноцидот што се направи врз мојот, Македонски народ! ЗАЕВ, СЕГА ПОЈАСНО ТИ Е?

 
 

На прво место

News image

Заев лаже, финансирањето на ВМРО-ДПМНЕ е чисто

Мицкоски докажа дека Заев лаже, финансирањето на ВМРО-ДПМНЕ е чисто

Историја

News image

Грчки фашисти

Грчките фашистички окупатори си даваат за право да присвојуваат Македонска територија историја и и...

Иселеници

News image

СРЕДБИ КОИ СЕ ПАМЕТАТ

Поранешниот претседтел на Репубика Македонија Ѓорѓе Иванов...

Култура и туризам

News image

Д-р Виолета Ачкоска - познавач на македонската историја (9)

ДЕЛ ОД ВИСТИНАТА ЗА ЛИЧНОСТИ ОД МАКЕДОНИЈА ВО ПУБЛИКАЦИЈАТА „МАКЕДОНСКИ ИСЕЛЕНИЧКИ МЕРИДИЈАНИ...

Фељтон

News image

БАЛКАНОТ И МАКЕДОНИЈА (9)

IV РАЗВОЈ НА ПАЛЕОГРАФИЈАТА НА БАЛКАНОТ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.