Сабота, 14 Март 2020    PDF Печати Е-пошта
Мисајловски повикува: Вирусот е опасен, ама може да се спречи – Ајде заедно да ја надминеме оваа појава

Мисајловски повикува: Вирусот е опасен, ама може да се спречи – Ајде заедно да ја надминеме оваа појава

 Приоритет е здравјето на нацијата.

Сите други работи за момент може и треба да почекаат, освен здравјето на нашите граѓани.

Вирусот е опасен, ама може да се спречи ако се следат упатствата од здравствените работници.

Ајде заедно да ја надминеме оваа појава!, повикува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листата во ИЕ2 Владо Мисајловски.

89056497 2235632726743751 6298014277622038528 n

89115423 2235633026743721 6931344305344741376 n

89122785 2235633100077047 992972442852917248 n

89421516 2235632900077067 5887519286498426880 n

89553692 2235632770077080 2177059733398093824 n

89563098 2235632963410394 973207042011430912 n

89589156 2235632636743760 2577105678975893504 n

 

 

Историја

News image

Илинденските топчиња изработени од монасите на Бигорскиот Манастир

За „Македонска нација“ ги изнесе своите сеќавања 93 годишниот Блаже Јанкуловски-24 Јуни 2009 г.

Иселеници

News image

Сеќавање: 30 години од смртта на Јован Кокаловски

ПОЕТ, НОВИНАР И ОПШТЕСТВЕНИК На 30 мај 2020 година се н...

Култура и туризам

News image

ПРВИОТ РИМСКИ ИМПЕРАТОР ШТО ГО ПРИЗНАЛ ХРИСТИЈАНСТВОТО

3 јуни е празникот на светите рамноапостолни цареви Константин и Елена. 4 јуни е празникот на св...

Фељтон

News image

БАЛКАНОТ И МАКЕДОНИЈА (23)

КОЛОНИЗАЦИЈАТА НА ТЕБА ОД ФЕНИКИЈЦИТЕ - ДЕЛ I

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.