Актуелно
Среда, 19 Декември 2018 20:27    PDF Печати Е-пошта
Промената на уставното име е соучесништво во злосторство
alt

Промената на уставното име е соучесништво во злосторство – Знаете ли како Македонија стана грчка?

Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 19:46    PDF Печати Е-пошта
Вас ви нема спас, и затоа ќе си го добиете, Ама жестоко
Апасиев: Знаете ли дека ќе им ја секнете секоја заработка на сиромашните со закон кој му текна на шупак од ДУИ?

Апасиев: Знаете ли дека ќе им ја секнете секоја заработка на сиромашните со закон кој му текна на шупак од ДУИ?

Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 17:49    PDF Печати Е-пошта
Еден ден ќе мора да ја платите цената за се`
alt
Мицевски со порака до СДСМ: Власта не е вечна, еден ден ќе мора да ја платите цената за се` што ветивте, а не исполнивте
Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 15:11    PDF Печати Е-пошта
Кај Албанците расте РЕВОЛТОТ кон Владата на Заев и функционерите на СДСМ
alt
Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 14:23    PDF Печати Е-пошта
Република Македонија е обвиткана со црнила од власта предводена од СДСМ
alt

Република Македонија е обвиткана со црнила од власта предводена од СДСМ. Црн воздух, црна економија, црно здравство, црно образование, зацрнето земјоделие, црна и оцрнета држава.

Повеќе...
 
Вторник, 18 Декември 2018 22:16    PDF Печати Е-пошта
Европската Унија и НАТО не смеат да ви бидат алиби за штетни и погубни политики на СДСМ
alt

ВМРО-ДПМНЕ: Нема да го подржиме нелегитимниот процес на СДСМ, на Зоран Заев и тесниот владин круг и нема да учествуваме во понатамошна постапка на рушењето на македонската држава.

Повеќе...
 
Вторник, 18 Декември 2018 17:59    PDF Печати Е-пошта
ВМРО-ДПМНЕ одлучи да не учествува во процесот за измени на Уставот
alt

Антонијо Милошоски:ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ нема да учествуваат во понатамошните фази на процесот за измени на Уставот

Повеќе...
 
Понеделник, 17 Декември 2018 21:43    PDF Печати Е-пошта
Ставот на Зоран Заев за Војската на Косово пазар за необјавување бомби за него

arsim-zekolliЗЕКОЛИ ОЧЕКУВА БОМБИ ЗА ЗАЕВ: Ставот на Зоран Заев за Војската на Косово како да коинцидира со најавите за “објавување бомби за Заев од една соседна пријателска земја”

Повеќе...
 
Понеделник, 17 Декември 2018 16:52    PDF Печати Е-пошта
Фирмата СВ Инвест која се поврзува со Вице Заев добила 22 милионски тендер од РЕК Битола
alt
Арсовски: Фирмата СВ Инвест која се поврзува со Вице Заев добила 22 милионски тендер од РЕК Битола
Повеќе...
 
Понеделник, 17 Декември 2018 13:22    PDF Печати Е-пошта
ВИКИЛИКС ЌЕ ПРОДОЛЖИ ДА ГИ ДРМА МАКЕДОНСКИТЕ ПОЛИТИЧАРИ ЌЕ ИМА УШТЕ ДОКАЗИ И ДОКУМЕНТИ

altВИКИЛИКС ЌЕ ПРОДОЛЖИ ДА ГИ ДРМА МАКЕДОНСКИТЕ ПОЛИТИЧАРИ ЌЕ ИМА УШТЕ ДОКАЗИ И ДОКУМЕНТИ

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

Наместо оставка, го именуваа директор, непресметлив и неспособен, спасете животи дајте си оставка

   ВМРО-ДПМНЕ : Унапредувањето на статусот на Стојанче Ангелов од в.д. во директор ...

Историја

News image

Македонската античка Hова Година е на 19 октомври

Античкиот македонски календар бил календар во употреба во Македонија во ПРВИОТ милениум п.н.е. и е т...

Иселеници

News image

ИСЕЛЕНИЧКИ СРЕДБИ ВО ЉУБОЈНО И ДОЛНО ДУПЕНИ (19)

ДЕЛОТО „ИЛИНДЕН ВО ЉУБОЈНО И ПРЕСПА“

Култура и туризам

News image

ЕГЕЈСКА МАКЕДОНИЈА – ДЕЛ ОД СУДБИНАТА НА ЕТНИЧКА МАКЕДОНИЈА (14)

  Дo почетокот на 1947 година, партизанските сили покажале вистинска моќ во воените способно...

Фељтон

News image

КОПНЕНИ И ПОМОРСКИ СОЈУЗНИШТВА НА АНТИЧКАТА ТЕРИТОРИЈА МАКЕДОНИЈА (22)

Пердика внимателно ја разгледал својата ситуација и решил да оди кај Атињаните за по...

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.