Среда, 13 Јуни 2018   
АРМИЈАТА НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА ТРЕБА ДА ГО УАПСИ ЗОРАНЗАЕВ

janev

Проф.др.Игор Јавен

ЗАЕВ НЕ Е ОВЛАСТЕН ЗА СОГЛАСУВАЊЕ И ПОТПИШУВАЊЕ НА ВАКВИТЕ ДГОВОРИ И ТРЕБА ДА СЕ СПРЕЧИ ДА ОТИДЕ ВО ПРЕСПА!

ТОЈ ВЕЌЕ НАПРАВИ ВЕЛЕПРЕДАВСТВОТО!

СО СВОЕТО ОДНЕСУВАЊЕ ЗАЕВ ДОКАЖА ДЕКА Е ДРЖАВЕН НЕПРИЈАТЕЛ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА!

АРМИЈАТА НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА ТРЕБА ДА ГО УАПСИ ЗОРАН ЗАЕВ!

ТОЈ НЕ СМЕЕ ДА ЗАМИНЕ ЗА ПРЕСПА!

ЗАЕВ Е ТЕЖОК ПСИХИЈАТРИЈСКИ СЛУЧАЈ СО БИПОЛАРНО ПОРЕМЕТЕНА ЛИЧНОСТ.

МОРА ДА ИМА КООРДИНАЦИЈАТА МЕЃУ СИТЕ ПАРТИОТСКИ СИЛИ ВО ДРЖАВАТА И ПОСЕБНО СО ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ЗА ДА СЕ ОНЕВОЗМОЖИ НАЦИОНАЛНАТА КАТАСТРОФА И УНИШТУВАЊЕ НА ДРЖАВАТА.

 

На прво место

News image

Директорот на Скопската зоолошка до иселениците: Никогаш да не се вратите

Директорот на Скопската зоолошка до иселениците: Никогаш да не се вратите

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ И НЕГОВАТА ДУХОВНО-НАЦИОНАЛНА И ЦРКОВНА МИСИЈА ВО ТАТКОВИНАТА (26)

ПРЕД МОШТИТЕ НА ГРОБОТ НА СВЕТИ КИРИЛ ВО БАЗИЛИКАТА „СВ....

Култура и туризам

News image

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ

„ЈУЖНИ РЕКИ“ ОД ПАНДЕ МАНОЈЛОВ       

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (9)

ВРСКАТА НА ХИПЕРБОРЕЈЦИТЕ (СЕВЕРЦИТЕ) ВО СВЕТОТ (ДЕЛ II) 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.