Коментари
Среда, 01 Јануари 2020 22:41   
e-mail комуникација со АА поттикната од д-р Груевски

nikola 1

e-mail  комуникација со АА поттикната од д-р Груевски

Повеќе...
 
Среда, 01 Јануари 2020 02:00   
СО БОЖЈИ БЛАГОСЛОВ НЕКА Е СРЕЌНА И БЕРИЌЕТНА НОВАТА 2020 ГОДИНА

1 1Свекрва

Повеќе...
 
Среда, 01 Јануари 2020 02:00   
Со указ на Султанот се создадоа нови цркви и држави
DzeposkiАлександар Џеповски
 
Повеќе...
 
Понеделник, 30 Декември 2019 18:57   
СРЕЌНА И БЕРИЌЕТНА НОВАТА 2020 ГОДИНА И ВЕСЕЛИ БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ

1 2

СО  БОЖЈИ БЛАГОСЛОВ  НЕКА Е СРЕЌНА И  БЕРИЌЕТНА НОВАТА 2020 ГОДИНА И НЕКА СЕ ВЕСЕЛИ БОЖИЌНИТЕ ПРАЗНИЦИ КОИ НИ ПРЕТСТОЈАТ.

Повеќе...
 
Понеделник, 30 Декември 2019 18:38   
СТРАШО АНГЕЛОВСКИ: Среќна Нова 1945–та

КОЛУМНА НА АНГЕЛОВСКИ: Среќна Нова 1945–та

Страшо АНЕГЛОВСКИ Претседател на МААК
Повеќе...
 
Четврток, 26 Декември 2019 10:56   
Во среда со Гоце: Банана држава без избор и право на живот!?

Goce MarkovВо среда со Гоце: Банана држава без избор и право на живот!?

Повеќе...
 
Среда, 25 Декември 2019 02:00   
Патриотите се забранета категорија

Violeta PetkovskaВиолета Петковска

Повеќе...
 
Среда, 25 Декември 2019 02:00   
Христијан Мицковски за две години ја врати довербата во ВМРО ДПМНЕ

Hristijan Mic

Повеќе...
 
Среда, 25 Декември 2019 02:00   
Сорос ни го " промени " името за само 45 милиони евра
Dzeposki
Александар Џеповски
 
Повеќе...
 
Среда, 25 Декември 2019 02:00   
ЦТРИЧКИ И ОТРОВНИ СТРЕЛИЧКИ - XLI

Martin Trenevski

М-р Мартин ТРЕНЕВСКИ, Поранешен министер и амбасадор

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

МОЖЕВТЕ ПОВЕЌЕ, ПОЧЕСНО И ПОМАКЕДОНСКИ

 Слободан Томиќ Во политиката и во животот, храброста и глупавоста не се добродојдени... Полит...

Историја

News image

Македонија, мојот копнеж – Манојил Мане Јаковлески (61)

Милче Милошевски денес е пензионер кој од детство другарува со Маноил Мане Јаковлевски. Нивното др...

Иселеници

News image

МАКЕДОНИЈА ЗАСЛУЖУВА ПОДОБРА СУДБИНА ОД ОВАА ШТО ЈА ИМА СЕГА

МАКЕДОНИЈА ЗАСЛУЖУВА ПОДОБРА СУДБИНА ОД ОВАА ШТО ЈА ИМА СЕ...

Култура и туризам

News image

Настанување на селото Лазорополе и потеклото на неговите жители

Лазорополе за прв пат се споменува во Кодиката (книгата на дарители) на манастирот Слепче, во вторат...

Фељтон

News image

БАЛКАНОТ И МАКЕДОНИЈА (28)

ПОТЕРА ПО АРГОНАУТИТЕ И НИВНОТО ВРАЌАЊЕ – ДЕЛ I Кога Јасон и Медеја дошле на брод...

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.