Среда, 16 Октомври 2019   
Апаш до апаш, арамија до арамија се изнапикавте во Влада!
pandovАлександар Пандов

Па добре бе Заев, вака ли ќе одиме во Европа?

Апаш до апаш, арамија до арамија се изнапикавте во Влада!

Како сте запнале, ко да сте на натпревар кој повеќе ќе украде за еден мандат.

Рекетирај бизнисмени, зимај рушвет без милост, пишувај казни има пари овој народ да плаќа, а вие да се богатите и тоа онака ,,европски со балкански шмек''!

Чисто да си знаете, јасно ми е мене, а фала богу и на народот, дека со Рускоска и Јовевски вие вака ќе си терате и ич нема да ви чуе. Меѓутоа исто треба да знаете дека на народот сте му дојдени преку глава и времето ви е е броено, а вие се понашате ко да ќе нема утре.

#ЧеСиЛежите

 

На прво место

Историја

News image

Како братот на Манданата, Мито, бил избркан од Бугарите во 1941

Како братот на Манданата, Мито, бил избркан од Бугарите во 1941: Што си дошол, ти си се борел за М...

Иселеници

News image

Одржана свечената Академија за Браќата Свети Кирил и Методи во Сиднеј

Одржана свечената Академија за Браќата Свети Кирил и Метод...

Култура и туризам

News image

ВО ЧЕТВРТОК НА 28 МАЈ Е ГОЛЕМИОТ ГОСПОДОВ ПРАЗНИК СПАСОВДЕН. ЗА МНОГУ ГОДИНИ

ВО ЧЕТВРТОК НА 28 МАЈ Е ГОЛЕМИОТ ГОСПОДОВ ПРАЗНИК СПАСОВДЕН. ЗА МНОГУ ГОДИНИ.

Фељтон

News image

БАЛКАНОТ И МАКЕДОНИЈА (22)

ФЛЕГИЈЦИТЕ НА БЕОТИЈА И НА ТЕСАЛИЈА – ДЕЛ II

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.