На прво место

News image

Дојче Веле објави што се треба Македонија да прифати само за почеток

Петок, 1 Јули 2022

News image

Семакедонски протест за спас на Македонија - утре сабота во 19.00 часот пред платото на влада

Петок, 1 Јули 2022

News image

УНИЈА НА ВЕТЕРАНИ НА ВМРО-ДПМНЕ ЈА ОТКАЖУВА ЗА УТРЕ НАЈАВЕНАТА ГОДИШНА КОНФЕРЕНЦИЈА ВО СМИЛЕВО

Петок, 1 Јули 2022

News image

СМК: МАКЕДОНЦИТЕ СЕ НАРОД И НИВНОТО МЕСТО Е МАКЕДОНИЈА!

Четврток, 30 Јуни 2022

News image

Димитар Ковачевски, Бујар Османи и Бојан Маричиќ водат анационална политика

Среда, 29 Јуни 2022

News image

Средба со германскиот пратеник Кнут Абрахам

Сабота, 25 Јуни 2022

News image

Николоски: Бугарија сака да ја смениме историјата, да кажеме дека не ја окупирале Македонија за време на Втората Светска Војна и не ги депортирале Мак

Четврток, 23 Јуни 2022

News image

Мицкоски: Има основа за повеќе кривични дела и одговорност за Ковачевски ако се реализира предлогот за спорот со Бугарија

Четврток, 23 Јуни 2022

Македонски легенди

News image

Среда, 29 Јуни 2022

Деспот Баџовиќ

Песни за Македонија

Среда, 29 Јуни 2022

Жална врба

narodnavolja2omo-ilinden-pirinvinozitoinformator200radiolavzlaten-kanal

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.