Среда, 17 Април 2024    PDF Печати Е-пошта
Одродисти

DOOM

Не биди потиштена мајковино моја
не ќе те разнебитат татковино моја
ти си цела, обединета, света и благословена Македонија.

Името ти го валкаат
земјата ти ја продаваат
семожни изроди те черечат.
Комунисти
Социјалисти
лажни ВМРО-исти
Шиптаристи
терористи
Европеисти
Масонисти
сатанисти.
Нема ниту едни праведни,
ниту само едни
сите согрешија и се лишени од Божјата слава.

Вразумете се, вие одроди,
внимавајте, вие, земни злодејци!
На плашливците и неверниците,
на поганите и крвниците,
на блудниците, предавниците и расколниците
местото им е во бездната
што нема крај
во крајната темнина,тоа е другата смрт.
Ако Диоген на ден пладнина бараше луѓе
тогаш јас барам, Македонци,
Македонци…
на
Александар Трети Македонски

Милан Ј. Јовчески
лето Господово, 2006

 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.