Коментари
Среда, 14 Април 2021 02:00   
ЦРТИЧКИ И ОТРОВНИ СТРЕЛИЧКИ - 114
1martin1
 
МАФИЈАТА СИ ИМА СВОЈА ДРЖАВА - СЕ ВИКА МАКЕДОНИЈА!?
 
Повеќе...
 
Среда, 14 Април 2021 02:00   
Гоце Марков : Патешествијата на една силувана девојка наречена Библиска земја!?

169890636

Гоце Марков

Повеќе...
 
Среда, 14 Април 2021 02:00   
Марија Емилија Кукубајска - Дијалози со „Владетели МакеаВели“

1Marija Emilija Kukubajska

Марија Емилија Кукубајска - Дијалози со „Владетели МакеаВели“

Повеќе...
 
Четврток, 08 Април 2021 08:19   
ЗОКИ БЛЕФИРА ВО НАБАВКАТА НА ВАКЦИНИ

1 rubin jovanoski

Актуелната извршна власт на Република Македонија на чело со момчето од Муртино со иницијали З.З. се покажа дека во критични моменти како што е актуелнава здравствено пандемиска состојба не е способна и својствено на тоа да ја води политиката на земја членка на НАТО и кандидат за член на Европскиот чадор.

Повеќе...
 
Среда, 07 Април 2021 02:00   
Александар Џеповски : Парите од 10.000 евра за починат од корона ги дели Бојко со владата на Македонија

1Dzeposki Александар Џеповски

Повеќе...
 
Среда, 07 Април 2021 02:00   
ЦРТИЧКИ И ОТРОВНИ СТРЕЛИЧКИ - 113

1martin1

МАКЕДОНСКИ ПАСОШИ ЗА БАЛКАНСКАТА МАФИЈА

Повеќе...
 
Среда, 07 Април 2021 02:00   
Семакедонски мирен протест под слоганот “Демократија во Македонија и Слобода на уставобранителите!“

169252076 10223546912275645 5271845223699944681 n

Свекрва

Повеќе...
 
Среда, 07 Април 2021 02:00   
Ден на здравјето: КОРОНИЗАЦИЈА и БЛАГОВЕШТЕНИЕ

1kor2  kor

Коронизација паразитира на цела планета. Медузата, змиски ореол доби, по забрането копулирање во фарма храм-харам. Вештината на ученоста - во вештерка морфира, чудовишно Клонира: човештвото од неа да бега, да се крие, да зоврие...

Повеќе...
 
Вторник, 06 Април 2021 22:26   
Наќе Чулев: Сега е крајно време Оливер Спасовски, да понесе најмалку морална и политичка одговорност
84972668
 
Наќе Чулев
 
Повеќе...
 
Вторник, 06 Април 2021 20:00   
Јован Ване Петров : Секогаш кога институциите потфрлаат виновникот е поединец!

1 Jovan Vane PetrovЈован Ване Петров

Така е и сега, кога лекарот од кратовската болница заедно со тимот кој излегол на лице место за да спаси човечки живот, кој направил се, е тој е виновен!! Виновен затоа што направиле надчовечки напори и без пардон на сите вистината во очи им ја плесна,посебно на градоначалникот.

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

Наместо оставка, го именуваа директор, непресметлив и неспособен, спасете животи дајте си оставка

   ВМРО-ДПМНЕ : Унапредувањето на статусот на Стојанче Ангелов од в.д. во директор ...

Историја

News image

Македонската античка Hова Година е на 19 октомври

Античкиот македонски календар бил календар во употреба во Македонија во ПРВИОТ милениум п.н.е. и е т...

Иселеници

News image

ИСЕЛЕНИЧКИ СРЕДБИ ВО ЉУБОЈНО И ДОЛНО ДУПЕНИ (19)

ДЕЛОТО „ИЛИНДЕН ВО ЉУБОЈНО И ПРЕСПА“

Култура и туризам

News image

ЕГЕЈСКА МАКЕДОНИЈА – ДЕЛ ОД СУДБИНАТА НА ЕТНИЧКА МАКЕДОНИЈА (14)

  Дo почетокот на 1947 година, партизанските сили покажале вистинска моќ во воените способно...

Фељтон

News image

КОПНЕНИ И ПОМОРСКИ СОЈУЗНИШТВА НА АНТИЧКАТА ТЕРИТОРИЈА МАКЕДОНИЈА (22)

Пердика внимателно ја разгледал својата ситуација и решил да оди кај Атињаните за по...

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.